Powrót do wyników

Liczba wolnych miejsc: 5


Zaloguj się - aby zapisać się na kurs
Kod formySS002
Nazwa formyŚwiętokrzyski Kongres Dwujęzyczności – wydarzenie inaugurujące kolejną edycję projektu Nauczanie Dwujęzyczne
Rodzaj formyWebinarium
Obszar tematycznyOferta metodyczna: Języki obce
Poziom edukacyjny Przedszkole, Szkoła podstawowa, Szkoła ponadpodstawowa
AdresatNauczyciele zatrudnieni w placówkach edukacyjnych na terenie województwa świętokrzyskiego.
Cel/cele formyWskazanie nauczycielom praktycznych rozwiązań w awkresie realizacji działań dwujęzycznych.
Realizowane treściW związku z dużym zainteresowaniem dwujęzycznością, proponujemy Państwu udział w webinarium, podczas którego:
- Grzegorz Śpiewak, współtwórca projektu DoDoTOK i ogólnopolskiej akcji społecznej „Dwujęzyczna Wiosna”, opowie o dwujęzyczności dla małych i dużych;
- Artur Stępniak, prezes Stowarzyszenia Bilinguis przedstawi modele dwujęzyczności w szkołach i przybliży uczestnikom politykę rządową względem szkół dwujęzycznych;
- Pracownicy ŚCDN przedstawią i omówią świętokrzyską mapę dwujęzyczności oraz formy proponowanego wsparcia w obszarze wdrażania rozwiązań dwujęzycznych;

Sposób realizacjiKongres będzie miał charakter webinarium, które odbędzie się 9.10.2020 r. (piątek), godzina 14.00- platforma ZOOM.
Informujemy, że link umożliwiający udział w webinarium, zostanie przesłany wszystkim zalogowanym w dniu poprzedzającym wydarzenie.
Warunki ukończenia formyObecność na webinarium.
UwagiSzczegółowe informacje o wydarzeniu opublikowane zostaną na stronie www.scdn.pl. Kongres adresowany jest do nauczycieli realizujących nauczanie dwujęzyczne, rozpoczynających pracę z wykorzystaniem metody CLIL oraz zainteresowanych realizacją działań dwujęzycznych.
W razie pytań proszę o kontakt: izabela.krzak@scdn.pl.
W przypadku rezygnacji po zapisaniu się na kongres, bardzo proszę o niezwłoczne poinformowanie kierownika formy drogą e-mailową z uwagi na duże zainteresowanie kongresem. W ten sposób chcemy uniknąć niepotrzebnego blokowania miejsc osobom zainteresowanym.
Liczba godzin e-learningowych5
KierownikIzabela Krzak-Borkowska
Telefon kierownika 41 362 45 48 wew. 143
Email kierownikaizabela.krzak@scdn.pl

Powrót do wyników


Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli