Powrót do wyników

Brak wolnych miejsc na wybrane szkolenie.

Kod formyWEB052
Nazwa formyO co chodzi w (nie tylko w zdalnej) szkole? Webinarium inaugurujące projekt "Akademia Metodyczna Zdalnego Nauczania"
Rodzaj formyWebinarium
Obszar tematycznyKadra kierownicza: Kierunki polityki oświatowej państwa
Poziom edukacyjny Szkoła podstawowa, Szkoła ponadpodstawowa
AdresatDyrektorzy i nauczyciele w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych.
Cel/cele formyDostarczenie uczestnikom informacji o realizacji projektu Akademia Metodyczna Zdalnego Nauczania. Doskonalenie umiejętności tworzenia w klasie/szkole warunków sprzyjających uczeniu (się).
Realizowane treści1. Wprowadzenie do tematyki spotkania i projektu "Akademia Metodyczna Zdalnego Nauczania" - Dyrektor ŚCDN
2. O co chodzi w (nie tylko w zdalnej) szkole? - Ewa Radanowicz, dyrektor innowacyjnej Szkoły Podstawowej w Radowie Małym
2. Pytania i odpowiedzi inspirowane wystąpieniem Gościa
3. ABC projektu "Akademia Metodyczna Zdalnego Nauczania" - nauczyciele konsultanci ŚCDN
Sposób realizacjiWebinarium odbędzie się na platformie Office 365 (TEAMS) ŚCDN dn. 21.09.2020 r., w godz. 14.30-16.00. Link do spotkania zapisani uczestnicy otrzymają na adresy mailowe podane w formularzu rejestracyjnym w Systemie Obsługi Szkoleń ŚCDN (formularz wypełniany jednorazowo, przy pierwszej rejestracji w Systemie). Uczestnik nie musi posiadać konta na platformie Teams ŚCDN - wejście na webinarium jest możliwe, po aktywacji przesłanego z ŚCDN linku, przez przeglądarkę (rekomendowane Chrome lub Edge).
Warunki ukończenia formyWysłanie zgłoszenia (elektroniczny formularz w Systemie Obsługi Szkoleń ŚCDN). Udział w webinarium potwierdzony zalogowaniem się na platformie TEAMS ŚCDN.
UwagiGość webinarium - Ewa Radanowicz, dyrektor Szkoły Podstawowej w Radowie Małym, nazywa siebie "Edukacyjnym Zmieniaczem, który NieDaSię zamienia w DaSię". Jest członkiem grupy The Global Change Leader, prezesem stowarzyszenia Kierunek Nowa Edukacja, inicjatorką ogólnopolskiego projektu Wiosna Edukacji. Jest autorką książki pt. "W szkole nie chodzi o szkołę" (wyd. w 2020 r.), o której napisała: "Chciałabym, aby moja książka dodała Wam wiary w siebie, w ludzi, których spotykacie i z którymi pracujecie, oraz w to, co robicie". Autorski model zarządzania szkołą i organizacji procesów edukacyjnych, wdrażane od 2002 r., sprawił, że do SP w Radowie Małym, przyjętej w 2016 r. do światowej sieci Ashoka Changemakers Schools, przyjeżdżają nauczyciele i dyrektorzy, aby uczyć się, jak tworzyć niezwykłe rozwiązania w zwykłej szkole. Webinarium będzie niepowtarzalną okazją poznania tajników sukcesu tej placówki, której wartości i doświadczenia stały się jednym z fundamentów projektu Akademia Metodyczna Zdalnego Nauczania, adresowanego do świętokrzyskich szkół.
Liczba godzin e-learningowych2
KierownikMałgorzata Jas
Telefon kierownika 41 362 45 48 wew. 127
Email kierownikamalgorzata.jas@scdn.pl

Powrót do wyników


Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli